Najlepsza inwestycja, to inwestycja w samego siebie!

Szkolenia sprzedaż i obsługa klienta to filary prawidłowego funkcjonowania działu handlowego i obsługi posprzedażowej. W dzisiejszych czasach klient jest o wiele bardziej świadomy i wybredny, co stawia przed handlowcami oraz opiekunami klientów nowe wyzwania.

Szkolenia dla handlowców obejmują kompleksowo cały proces sprzedaży  – od sposobów i źródeł pozyskania klienta aż po negocjacje, zamykanie sprzedaży oraz obsługę posprzedażową. Szkolenia dla handlowców pozwala poznać nowe techniki sprzedaży oraz utrwalić zachowania, które sprzedawca wykorzysta podczas kontaktu z klientem.

Kursy sprzedażowe możemy w dowolny sposób konfigurować i dopasowywać do wymagań klienta. Dajemy użytkownikowi możliwość wybrania poszczególnych modułów, na których chciałby się skupić i przerobić z naciskiem na rozwój konkretnych kompetencji. Kursy dla handlowców to doskonała forma edukacji dla przedsiębiorców, jak i przedstawicieli handlowych.

Szkolenie sprzedaż i obsługa klienta jest jedynym szkoleniem na rynku, które łączy w sobie szkolenia sprzedażowe dla klientów indywidualnych, szkolenia sprzedażowe dla handlowców oraz szkolenia sprzedażowe dla firm.

Szkolenia sprzedażowe cena

Szkolenie ze sprzedaży dla firm nie musi rujnować Twojego budżetu! Tworząc od kilku lat szkolenia dla sprzedaży wiem, jak ważna jest to forma rozwoju ale rozumiem, że nie wszystkie organizacje stać na oferty, które przedstawiają im firmy szkoleniowe. W naszym przypadku stawiamy na szkolenia sprzedażowe online – oznacza to, że szkolenia przeprowadzamy w formie indywidualnej lub grupowej przy wykorzystaniu różnych komunikatorów, co ma wpływ na niższe koszty szkolenia!

Mamy oczywiście możliwość zorganizowania szkolenia stacjonarnego ale w tym przypadku kilkukrotnie podnosi to koszty szkolenia, a wiedza która otrzymasz będzie taka sama!

Szkolenie sprzedażowe online – ile kosztuje?

W zależności od zakresu tematycznego:

  1. Szkolenie indywidualne max 750zł netto
  2. Szkolenie grupowe:

                                             Do 5 osób 650 zł brutto / osoba – max

                                             Od 5 osób 550 zł brutto / osoba – max

                                             Czas trwania: w zależności od zakresu tematycznego i do indywidualnego ustalenia

Z mojej strony to wszystko z wstępnych informacji! Jeżeli masz konkretne pytania zapraszam do kontaktu!

Sprawdź wolne terminy!

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.