"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."

Henry Ford

Rozmawiajmy!

Pozyskiwanie klientów, kształtowanie relacji, negocjacje i sprzedaż to moja pasja! 

Od 2009 roku zajmuje się sprzedażą usług, a od 2018 roku sprzedażą towarów. Jeżeli pracujesz w jednym z tych sektorów to wiesz, że inaczej oferuje się klientowi usługę i towar  – dlatego doświadczenie odgrywa tutaj ogromną rolę. Namawiam Cię do tego abyś wykorzystał moje doświadczenie i zwiększył sprzedaż swoich produktów – również za granicą. 

Znam narzędzia i sposoby, których wykorzystanie pozwala nawiązać ciekawe kontakty i osiągać sukces w biznesie. Współpracuję tylko na zasadzie prowizji za efekty i wykonane zadania dlatego nie musisz się martwić, że poniesiesz koszty i nic nie zyskasz!

Jakie mam doświadczenie?

W 2009 roku rozpocząłem pracę jako menedżer ds. sprzedaży i rekrutacji w branży personalnej, od 2012 roku działałem już na własny rachunek, jako przedsiębiorca zajmujący się rekrutacją pracowników oraz sprzedażą usług dla największych klientów z Niemiec, Austrii i Polski. Od 2017 roku rozszerzyłem swoją działalność o branżę szkoleniową oraz świadczenie usług pośrednictwa handlowego dla zewnętrznych klientów.

Jak wygląda proces współpracy?

Jeżeli zdecydowałeś, że chciałbyś spróbować zwiększyć sprzedaż poprzez współpracę z zewnętrzną firmą, to w pierwszej kolejności napisz do mnie wiadomość!

W wiadomości chciałbym uzyskać od Ciebie informację, tj:

a) czym zajmuje się Twoja firma?

b) jaki rynek ekspansji Cię interesuje?

c) jaki konkretnie produkt masz do zaoferowania?

d) od jak dawna funkcjonujesz i w jakim miejscu jest dzisiaj Twoja firma ?

Zazwyczaj udzielam odpowiedzi do 24H, na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie przygotuje wstępny plan działania i propozycje, którą przedyskutujemy razem. 

Już nie mogę się doczekać Twojej wiadomości!

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.